Tw-db

DeletedUser

Hosť
Y4knDZI.png
 

DeletedUser8766

Hosť
korom .... toto je znama vec.... aktualizuj si manualne
Niekedy treba viac krat skusit alebo chvilku počkat
 

DeletedUser

Hosť
a niekomu to aj ide? nemam v cloth-calcu ziadne nove prace atď aj dnes som aktualizoval manualne 3x
 

DeletedUser4210

Hosť
Chyba TW.jpg

Toto mi naskočí při importu do TW-DB. Nelze ani spustit ClothCalc. Máte někdo nápad, kde je chyba?

Edit : Nedělá to na všech světech, jen na Delaware.
 

DeletedUser

Hosť
Už robíme na odstránení...
Po novom update znova stúpla záťaž. Treba holt skúšať, najviac odporúčam skúšať po polnoci, vtedy je záťaž menšia a väčšinou sa to už podarí.
this.wnd is null

Toto mi naskočí při importu do TW-DB. Nelze ani spustit ClothCalc. Máte někdo nápad, kde je chyba?

Edit : Nedělá to na všech světech, jen na Delaware.
Najmä už len pre ostatných - treba skontrolovať, či nemáte nainštalovaných viacero jazykových verzií, dve inštancie skriptu sa budú biť.
 

DeletedUser

Hosť
musel som vymazať komplet udaje prehliadania aj cookies, to pomohlo :)

a este otazočka na tw-db team nevedeli by ste nejako do scriptu zakomponovať že na minimapke keď prejdem na pevnosť ukáže mi aká je tá pevnosť: Veľká, stredná malá, popripade ine ikonky pevnosti velkostne rozlisene:
2ojx.png


aby sme nemuseli takto klikať a otvárať zbytočne všetko:
ghHUtdO.png
 

DeletedUser8766

Hosť
V každom sektore su tri pevnosti :
V strede sektora je velká, vrch sektora ... stredná
spodok sektora .. malá

zbytočne to riešit :)
 

DeletedUser

Hosť
zdravim...neviete opravit na vasej stranke tuto vec: uz asi tyzden sa pokusam si vypocitat nalezku predmetu keby spravim reskil a obchodnu kancelariu to hadže niekde uplne inde...namiesto toho by mala byt na prvom mieste a este ktomu s nespravnymi hodnotami nalezu:

1o9l.png

... ... ... ... ...

sKj1kPu.png
 

DeletedUser

Hosť
kedy asiii :( alebo zistim to nejako inak ze aku budem mat nalezku ked prehodim X schopnosti a X vlasnosti?
 
Hore