Tw-db

DeletedUser

Hosť
Dnes sa mi stalo, že som objavil lepšiu kombináciu najlepšieho oblečenia z môjho inventára (vrátane vecí z Milovníkovej súpravy) na Stavanie kostola ako vás Kalkulátor... čo-to-čo ?
Bol súčasťou toho lepšieho vybavenia nejaký predmet z tých, ktoré majú bonus závislý na úrovni postavy? (najmä ten set z valentínskeho kolesa šťastia alebo Black Friday)
Tie zatiaľ náš kalkulátor nepodporuje.
 

DeletedUser2929

Hosť
Áno, ako som písal, v tom lepšom vybavení boli aj časti Milovníkovej súpravy z Valentína, ktoré majú bonusy závislé na úrovni postavy (konkrétne opasok, sako a klobúk z tej súpravy boli súčasťou lepšieho vybavenia)... Takže už mi je jasné, kde sa stala chybička :)
 

DeletedUser

Hosť
len tak pre zaujimavost - s milovnikovym setom ma problem este stale aj ten kalkulator priamo od inna :)
 

DeletedUser

Hosť
Áno, ako som písal, v tom lepšom vybavení boli aj časti Milovníkovej súpravy z Valentína, ktoré majú bonusy závislé na úrovni postavy (konkrétne opasok, sako a klobúk z tej súpravy boli súčasťou lepšieho vybavenia)... Takže už mi je jasné, kde sa stala chybička :)
Jaj, tak pardon, keď som si tvoj príspevok čítal, text v zátvorke som asi úplne prehliadol. :)
 

DeletedUser3733

Hosť
Neviem čo robím zle, ale stále mi mrzne prehliadač, keď používam ClothCalc.
Vyhadzuje chybu scriptu:

Skript na tejto stránke je pravdepodobne zaneprázdnený alebo prestal reagovať. Teraz môžete proces skriptu ukončiť, alebo môžete počkať, či sa dokončí sám.

Skript: http://sk1.the-west.sk/lib/jquery-1.8.2.min.js:2

Bez zapnutého scriptu ide úplne OK.
Chýba mi snáď nejaký zásuvný modul resp. viete mi poradiť čo je na správny chod potrebné, včera som spravil systém nanovo a tak sa možno stalo, že som niečo zabudol. Dosť mi vyťažuje aj procesor. Neviem presne ako to bolo, ale čo sa týka firefoxu, tak to hardvérové urýchľovanie robilo pri niečom problém, má to nejaký súvis s mojím problémom lebo už neviem čo spraviť, aby to šlo OK.

Na Google CH. mi to išlo aj so scriptom ok, akurát po čase mi to príde, ako keby sa zaplnila cache alebo niečo s tým spoločné lebo mi z pre mňa neznámych dôvodov padne stránka a objaví sa len chybové hlásenie.
 

DeletedUser

Hosť
Dnes sme vypustili update s (okrem iného) opravou jednej chyby (môžme to s istou mierou fantázie nazvať memory leak), ktorá spôsobovala stúpajúce ťažkosti po každom otvorení zoznamu a výbere nejakej práce v okne ClothCalc. Prosím, vyskúšaj, či tá oprava pomohla problémy zmierniť.
 

DeletedUser3733

Hosť
No tak som skúsil Firefox, ale pravdu povediac som moc zmenu nepostrehol, stále mi robí ten "memory leak" skúšal som iné scripty, potom iba ClothCalc, ale pri spustenom CC mi to mrzlo skoro vždy, čo je ale pre mňa čudné, tak na Google CH. nič také nerobí, hra tam ide úplne ok aj s CC a aj s ostatnými scriptami, možno bude pes zakopaný v prehliadači alebo v spúštaní scriptov cez Grease Monkey a Tamper Monkey.
Zatiaľ na West používam GCH a celkovo sa mi zdá od Mozili svižnejší.
 

DeletedUser3733

Hosť
Niečo sa mi nezdá na kalkulátore, dnes som si chcel nakúpiť v meste niečo z nových vecí a tak som pozrel do obchodu a po chvíli mi začalo rátať skoro všetky veci oblečenia, že čo mi pridajú k práci, na tom by nebolo nič zlé, ale rátalo skoro úplne všetko, aj také veci ako je červená čelenka s bonusom k práci +1 obchodovanie a +2 húževnatosť.
Teda dáva mi tam tú hviezdičku, predtým ju tam dávalo iba ak kalkulátor vyhodnotil, že dané oblečenie má lepšiu kombináciu, ako to čo mám v invente, teraz dá hviezdičku ku všetkému čo nemám v inventári a aj veci ktoré som dal na trh, ako nepoužiteľné na žiadnu prácu, sú zrazu označené hviezdičkou.
Proste v tej hviezdičke sa už nezobrazí koľko daná vec pridá viac, ako to čo mám v inventári, ale bonusy k niektorým prácam, na základe nejakého pre mňa zvláštneho kritéria.
 

DeletedUser8766

Hosť
jj .. ten istý pocit mám, pretože mi to ponuka na kúpu aj uplné šmejdy /su pri nich tie hviezdy/
 

DeletedUser

Hosť
Buytip (teda tá hviezdička) je po poslednom update úplne rozbitá, vieme o tom. Pokúsime sa to opraviť čo najskôr, len teraz nie je na to moc času. Práve som opravil pokazený Custom kalkulátor. (rýchlosť, duely, ...) // práve som ho NAOZAJ opravil
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
3oFkkyG.png

už týždeň
 

DeletedUser3733

Hosť

Niekoľko krát po sebe treba vyskúšať načítanie, do 10 pokusov by sa Ti to malo podariť.
Inak možno by tam mohla byť pridaná čakacia doba.

Petee, keď nechám bežať načítanie, tak sa aktualituje hneď ako sa uvoľní miesto na serveri alebo treba dávať načítavanie?
 
Hore